Grupa III

Witajcie w naszej grupie, w której nie istnieje słowo nuda

Nasza grupa świetlicowa  to głównie uczniowie klas trzecich oraz dwójka uczniów z pierwszej klasy. Chętnie i aktywnie kolorujemy, wycinamy, kleimy, tworzymy, czytamy, śpiewamy, tańczymy oraz poznajemy sekrety otaczającego nas świata. Podczas zajęć w świetlicy uczestniczymy w różnego rodzaju grach i zabawach dydaktycznych, integracyjnych oraz zajęciach plastycznych. Uwielbiamy ruch, gdy pogoda pozwala,spędzamy aktywnie czas na świeżym powietrzu. Chętnie również gramy w gry planszowe i układamy różnego rodzaju klocki znajdujące się w sali szkolnej świetlicy oraz odrabiamy lekcje. Podczas zajęć w świetlicy dzieci uczestniczą w różnego rodzaju grach i zabawach dydaktycznych. Liczę na owocną współpracę. Jestem do Państwa dyspozycji.