Konkurs z języka niemieckiego „LustaufLesen”

LustaufLesen1
LustaufLesen2
LustaufLesen3
Previous Next Play Pause

Miło nam poinformować, iż 9 uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do rejonowego etapu ogólnopolskiego konkursu „LustaufLesen” organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. 27 lutego uczniowie klasy 8 dsd i 7 dwujęzycznej nie tylko zmagali się z zadaniami konkursowymi, ale i mieli możliwość uczestniczenia w animacjach językowych. Pobyt w Katowicach udany, z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu. Jako ciekawostkę, chcieliśmy nadmienić, że do drugiego etapu konkursu zakwalifikowano 19 uczniów, w tym 8 z naszej szkoły. Jakubowi Kuli, Julii Pelic, Pawłowi Zapale, Piotrowi Sarzyńskiemu, Laurze Gajdzie, Łucji Wąsik, Adzie Grzegorzak oraz Jonatanowi Turskiemu gratulujemy i dziękujemy za chęci przygotowywania się do konkursu oraz za reprezentowanie naszejszkoły w konkursie.

Zobacz zdjęcia...

Nauczycielki języka niemieckiego