Adwentowy Projekt Językowy - Zajęcia otwarte z języka niemieckiego

 W ramach VIII Zabrzańskich Dni Aniołaproponujemy uczniom udział w zajęciach otwartych z języka niemieckiego o tematyce adwentowej.  Lekcje kierowane są przede wszystkim do uczniów klas 6, znajomość niemieckiego nie jest wymagana.  Przyjmujemy zgłoszenia grupowe lub indywidualne, zapraszamy także rodziców z dziećmi. Jeśli chcielibyście Państwo odwiedzić nas z całą klasą lub grupą prosimy o podanie ilości uczestników, godziny przybycia oraz kontaktu do opiekuna grupy. Jeśli zechcielibyście Państwo odwiedzić nas w innym terminie, prosimy o kontakt, zorganizujemy warsztaty w inny dzień, także po południu. Na zgłoszenia czekamy do 10.12.2019.

 Zajęcia odbywać się będą w dniu 12 grudnia 2019 w godz. 9.00 – 15.00w Szkole Podstawowej nr 6

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Prosimy o przekazanie informacji rodzicom na zebraniach lub konsultacjach.

Serdecznie zapraszamy