Warsztaty hospitacyjne z języka niemieckiego

warsztaty01
warsztaty02
warsztaty03
warsztaty04
warsztaty05
warsztaty06
warsztaty07
Previous Next Play Pause

30 października 2020 r. uczniowie klasy 7 dwujęzycznej z językiem niemieckim wraz z nauczycielką języka niemieckiego, panią Małgorzatą Kaczmar, uczestniczyli w innowacyjnym projekcie edukacyjnym z języka niemieckiego „Herbstrallye” zorganizowanym przez Niemieckie Towarzystwo Oświatowe z Opola i Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego z Katowic. Projekt adresowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy 6-8) i szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych, a także nauczycieli języka niemieckiego z województwa śląskiego. Opiera się on na nowatorskiej metodzie hospitacji, do której włączeni zostaną uczniowie wraz z nauczycielami. Taka forma współpracy sprzyja poszerzaniu wiedzy i dzieleniu się pomysłami. Podczas zajęć uczniowie aktywnie brali udział w zajęciach, natomiast nauczyciele je hospitowali. Warsztaty online poprowadziła Pani mgr Elżbieta Wydra nauczyciel języka niemieckiego edukatorka, Superbelfer RP, członek Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego Inicjatorką projektu jest pani mgr Małgorzata Bubik Prezes PSNJN Oddział Katowice.

Serdecznie dziękujemy za umożliwienie nam udziału w zajęciach!