Warsztaty z języka niemieckiego online

Szkoła online nie musi być nuda. Uczennice klasy 8 DSD – Julka, Patrycja i Ada, wraz z nauczycielką języka niemieckiego panią Małgorzatą Kaczmar, uczestniczyły w innowacyjnym projekcie edukacyjnym z języka niemieckiego „Frühlingswortschatz-Challange” zorganizowanym przez Niemieckie Towarzystwo Oświatowe z Opola i Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego z Katowic.

Projekt opiera się na nowatorskiej metodzie hospitacji, do której włączeni zostają uczniowie wraz z nauczycielami. Taka forma współpracy sprzyja poszerzaniu wiedzy i dzieleniu się pomysłami. Podczas zajęć uczniowie szkół podstawowych aktywnie brali udział w zajęciach, poznali słownictwo, rozwiązywali zadania, quizy i zagrali w wirtualną grę planszową, oczywiście wszystko online.

Warsztaty poprowadziła pani mgr Elżbieta Wydra nauczyciel języka niemieckiego edukatorka, Superbelfer RP, członek Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego, natomiast inicjatorką projektu jest pani mgr Małgorzata Bubik Prezes PSNJN Oddziału Katowice.

Serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły w zajęciach, gratulujemy odwagi, umiejętności i wiedzy z języka niemieckiego.

Małgorzata Kaczmar, Ewa Skoczylas

nauczycielki języka niemieckiego

warsztaty_ niemiecki01
warsztaty_ niemiecki02
warsztaty_ niemiecki03
warsztaty_ niemiecki04
warsztaty_ niemiecki05
warsztaty_ niemiecki06
zajecia_ niemiecki01
zajecia_ niemiecki02
zajecia_ niemiecki03
zajecia_ niemiecki04
zajecia_ niemiecki05
zajecia_ niemiecki06
zajecia_ niemiecki07
Previous Next Play Pause