Grupa II

Grupę drugą tworzą dzieci klasy II B i część klasy I C. To istne wulkany energii którą to podczas zajęć świetlicowych staramy się wykorzystać ich wychowawca w osobie Sabiny Ludwiczak. Celem wychowawcy jest nie tylko zapewnienie dzieciom opieki, ale i stworzenie komfortowych warunków do rozwoju. Miejsca, gdzie każdy poczuje się ważny i wyjątkowy. Szczególny nacisk kładzie się na wzajemne zrozumienie oraz szacunek. Podczas wspólnych zajęć poruszane są tematy dotyczące zarówno: bezpieczeństwa, świata sztuki - w tym wykonywanie prac manualnych, czytanie literatury oraz ekranizacje filmowe, edukacji patriotycznej, szeroko pojętej edukacji psychologicznej, tj. podejmującej tematykę uczuć oraz emocji z tym związanych, edukacji muzycznej oraz wiele, wiele innych ciekawych tematów. Z pewnością każde z dzieci znajdzie coś interesującego dla siebie.