Trzymaj formę

PROJEKT EDUKACYJNY
do
PROGRAMU ,,TRZYMAJ FORMĘ !”

Jak cenną rzeczą jest zdrowie nikogo nie trzeba przekonywać.Na wiele kwestii w tej sprawiewpływ mamy sami – NASZE ZDROWIE W NASZYCH RĘKACH, dlatego też w bieżącym rokuszkolnym nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do VII już edycji Ogólnopolskiego ProgramuEdukacyjnego”Trzymaj Formę!”, którego założeniem jest edukacja w zakresie trwałegokształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzezpromocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialnośćindywidualnąi wolny wybór jednostki.

Uczniowie klas piątych w ramach projektu „Trzymaj Formę”
na kilka chwil zamienili się w nauczycieli próbujących przekonać pierwszaków, że marchewka i jabłko może konkurować z  chipsami a ruch na świeżym powietrzu jest lepszy niż komputer. Było pomysłowo, kolorowo, smacznie i wesoło…. a nauczycielom rośnie zdecydowanie zdrowa konkurencja! ;)