Wrzesień z nauką języków obcych w tle

Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
Wrzesień z nauką języków obcych w tle
10
10
Previous Next Play Pause

W ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych uczniowie naszej szkoły wykonali plakaty o krajach i językach Europy. W szkole zrobiło się barwnie, na drzwiach sal lekcyjnych pojawiły się informacje o wylosowanym przez klasę państwie. Uczniowie klasy VII dwujęzycznej z językiem niemieckim 10. września uczestniczyli w zajęciach językowych w Instytucie Goethego w Krakowie. W szkole, 26. września 2019, klasy V do VIII uczestniczyły w zajęciach otwartych z języka niemieckiego, prowadzonych z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych, które poprowadziła pani Małgorzata Kaczmar.

Dziękujmy uczniom i wychowawcom za zaangażowanie.

 Nauczycielki języka angielskiego i niemieckiego